Home » Personal didactic auxiliar

Personal didactic auxiliar

 

Concurs  secretar

Organizăm concurs pentru ocuparea  postului de secretar,  post vacant, contractual, pe perioadă nedeterminată. Condiții specifice de participare la concurs:-nivelul studiilorsuperioare;-vechime în specialitatea studiilor necesare ocupării postului-doi ani. Data, ora și locul de desfășurare a concursului:-proba scrisă 16.03.2021, ora 11.00, la sediul instituției;-proba interviu -17.03.2021, ora 11.00, la sediul instituției. Data limită până la care candidații vor depune actele pentru dosarul de concurs este de 10 zile de la afișare, la sediul instituției.    Anexe concurs secretar

 

Concurs secretar și îngrijitor curățenie. 

Informații desfășurare concurs secretar și îngrijitor

 

Secretar șef:

  • FAUR ANCUȚA ANDREEA

Secretar:

  • MITRA DORINA

Administrator financiar:

  • GHITAȘ NICOLETA

Administrator patrimoniu:

  • MORAR DANIELA

Bibliotecar:

  • LUP MARIANA